Zaloguj się Załóż konto
Schowek (0)
wyszukiwanie zaawansowane
Ogrzewanie, Klimatyzacja, Wentylacja - Kraków
» » Jak pielęgnować swój ogród i trawnik - porady ekspertów MARAX na rok 2017.

Producenci

Kontakt

 • MARAX R. Raj Sp.Jawna
  NIP: 678-00-58-684
 • E-mail:biuro@marax.pl
 • TelefonTomasz 12 643-66-01 w.21
  Serwis 12 643-66-01 w.30
  Części zamienne 12 643-66-01 w.23
 • Fax12 642-27-80
 • Gadu Gadu5662279
  20173258
 • Godziny działania sklepuWiosna - Lato (1.03 do 30.09): Poniedziałek - Piątek = 8.00 - 17.00 Sobota = 8.00 - 13.00 Jesień - Zima (od 1.10 do 28.02): Poniedziałek - Piątek = 8.00 - 17.00 Sobota = nieczynne

Reklama

 • TANIA GLEBOGRYZARKA

Partnerzy

Słoneczne ogrody

Jak pielęgnować swój ogród i trawnik - porady ekspertów MARAX na rok 2017.

Data dodania: 19-05-2017
Wiosna w tym roku jest zimna i deszczowa co powoduje opóźnienie prac w naszych ogrodach. Miejmy nadzieję, że po obfitych opadach i zimnych nocach zacznie się już normalny w tym okresie rozwój naszych ogrodów i trawników.
Specjalnie dla naszych klientów Centrum Sprzętu Ogrodniczego MARAX w Krakowie, ale i z odbiorcami w całym kraju i poza nim (mamy dużo odbiorców z Litwy, Słowacji, Niemiec, Wielkiej Brytanie czy Irlandii) przygotowaliśmy film instruktażowy ja należy dbać o swój ogród czy też trawnik. W naszym firmie właścicielka firmy MARAX pani Beata Raj opowiada i instruuje jakie nasiona traw wybrać aby mieć piękny trawnik czy to jest zakładany na piasku zmieszanym z gliną (na miejsca suche nasiona w odmianie o prawie półmetrowym ukorzenieniu), na miejsca zacienione czy też na miejsca narażone na deptanie jak boiska, miejsca przy grillu, czy też na podmiejskim deptaku.


Nasiona Traw Rolimpex seria Graminex: Holiday Sun, Wembley, Shade, Flowering Mix, Relax, Sportowa

Z nasion traw polecamy oczywiście znane marki jak trawy: Najlepsze trawy z Iławy, Graminex, czy też Barenbrug ( nasiona traw ...>>>kliknij). Podpowiemy, że aby mieć piękny trawnik to możecie państwo zamówić go ... u nas, w MARAX Kraków.
    Trawnik z rolki - plantacja, rolki trawy, teren przed położeniem i teren po ułożeniu trawnika z rolki.
Wykaz i cenniki trawy z rolki jest tutaj ...>>> kliknij
Tak, tak - piękną i gęstą trawę z naszych plantacji w Polsce wysyłamy bezpośrednio do klientów w całej Polsce ale i też za granicę. Mamy dostawy traw z gruntu i z rolki po 30m2, 40m2, 50m2, aż do 300m2  z dowozem kurierem w każde miejsce: nawet na płytę Rynku Głównego w Krakowie w czasie różnych imprez kulturalnych ale też i na plany filmowe.
 
 Wycinanie trawy z rolki na plantacji  wałek rolki trawy z gruntu

Większe ilości trawy rolowanej dostarczamy samochodami typu TIR albo w konfiguracji mieszanej do dwóch lub kilku klientów (wtedy jest znacznie niższa cena m2 dostarczonej trawy) lub do jednego klienta. Dostarczamy cało samochodowe ilości po 1000m2 na place budów, do większych rezydencji, na place zabaw i boiska sportowe, czy też na nasypy kolejowe i autostrady.
Możliwość dostawy trawy rolowanej z gruntu lub z folii:
Trawa z folii  Plantacja trawy rolowanej na folii  
Trawa rolowana na folii: po lewej stronie wałek a po prawej plantacja
 wałek trawy rolowanej z gruntu  Plantacja trawy rolowanej z gruntu

Na filmie przekażemy Państwu i najlepiej zrobi to nasz specjalista i szef sprzedaży z Działu Ogród pan Tomasz Szostak - w jaki sposób dbać o trawę czyli zabiegi wertykulacji i aeracji (wertykulatory z aeratorem 2 w1 fim ALKO, NAC) , jakim sprzętem  ją kosić na małych powierzchniach (kosiarki elektryczne i spalinowe ALKO, Oleo Mac, Jakmet, NAC, Faworyt) czy tez na dużych powierzchniach (roboty Robolinio i traktorki ogrodowe firmy AL-KO, Murray, Karsit, Etesia ). Napomkniemy o kosiarkach akumulatorowych, które kupicie państwo u nas już od 999 zł z jednym akumulatorem lub za 1399 zł z dwoma akumulatorami.
             Najlepsze i tanie traktorki i roboty ALKO są w bardzo niskich cenach w MARAX Kraków.
A na koniec - jak sprzęt się zepsuje to co sami możemy zrobić lub czy od razu zawieźć do serwisu MARAX. Oczywiście, zawsze można zakupić u nas na Dziale Części Zamiennych zużytą lub uszkodzoną część zamienną jak filtry, świece, cewki i kondensatory, noże, silniki, adaptery noża czy też rozruszniki czy pompki paliwa.

Zapraszamy do naszej sali kinowej - kliknij w obrazek poniżej:


                                      MARAX doradza jak pielęgnować swój trawnik i ogród - film.

Pełne doradztwo w zakupie nasion traw, w zakupie trawy z rolki, w zakupie i w naprawie sprzętu ogrodniczego czy w zakupie części zamiennych w naszej hurtowni i sklepie w Krakowie, ul.Makuszyńskiego 24 w pon. - pt = 8.00-17.00 lub w sobotę 8.00-13.00.
Zapraszamy!

Przejdź do strony głównej
Dostępne metody płatności on-line w sklepie MARAX:
W marax.pl możesz zapłacić online
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl