wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Trawa / NAWADNIANIE » Trawa: nasiona traw » Trawa dekoracyjna » Mieszanka nasion, otoczkowane nasiona trawy, trawa NOWOCZESNY TRAWNIK Rolimpex 5kg
Mieszanka nasion, otoczkowane nasiona trawy, trawa NOWOCZESNY TRAWNIK Rolimpex 5kg
Wyprzedaż

Mieszanka nasion, otoczkowane nasiona trawy, trawa NOWOCZESNY TRAWNIK Rolimpex 5kg

ROLIMPEX
21 osób kupiło 38 produktów

Dostępność: <b>PRODUKT ZOSTAŁ WYPRZEDANY</b>

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 17,00 zł

Numer katalogowy: NOWOCZESNY TRAWNIK 5kg

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: Indywidualne warunki gwarancji - zadaj pytanie sprzedawcy MARAX.

Waga: 5,00 kg

Komentarz do produktu:

Cena: 79,00 zł / szt.

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Skład mieszanki traw
  • Recenzje produktu (0)
Mieszanka nasion trawy NOWOCZESNY TRAWNIK Rolimpex

Nowoczesny trawnik to nowatorska mieszanka traw o zaawansowanej technologii i doskonałej recepturze. Pozwala uzyskać doskonały, gęsty i soczysto-zielony trawnik w krótkim czasie. Specjalna technologia otoczkowa nasion przyspiesza proces kiełkowania (redukując go do niezbędnego minimum) oraz krzewienia, a substancja czynna poprawia procesy zachodzące wewnątrz ziarna po wysiewie. Dzięki zastosowanej innowacyjnej metodzie nasiona nowoczesnego trawnika zawierają w sobie nawóz startowy, co przyspiesza wzrost, daje efekt pięknego, gęstego trawnika w kolorze soczystej zieleni oraz ogranicza nawożenie w późniejszych terminach.

Gwarantuje zwartą murawę o pięknym zielonym kolorze.

Efektownie prezentuje w ogrodach przydomowych nadając im elegancki wygląd.

WYDAJNOŚĆ:


Wydajność wysiewanego materiału:
1 kg nasion wystarczy na założenie 40 m2 trawnika przy sianiu ręcznym oraz 50m2 trawnika przy sianiu za pomocą siewnika
(przy odpowiednim przygotowaniu podłoża oraz przy regularnym podlewaniu; w innym przypadku zalecamy zabezpieczenie ok. 30% nasion do cyklicznych dosiewek)

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA:


Glebę pod zakładany trawnik oczyścić z kamieni i chwastów. Wierzchnią warstwę ziemi przekopać, rozkruszyć grudki ziemi (1) i wyrównać grabiami (2). Docisnąć lekkim walcem ogrodowym (3). Nawodnić podłoże i/lub nawozić naturalnymi nawozami organicznymi np. Biohumspro lub Innbio Naturalny Trawnik.

WYSIEW NASION:


Nasiona wysiewać ręcznie (1 kg/40 m2) stosując siew krzyżowy na całej powierzchni. Połowę nasion wysiać wzdłuż, a połowę w poprzek terenu lub przy pomocy siewnika (1 kg/50 m2) (4). Po wysiewie nasiona przykryć 1 cm warstwą ziemi. W okresie wschodów utrzymywać stałą wilgotność podłoża - nasiona zraszać lekkim strumieniem o drobnych kroplach wody (by nie spowodować wypłukania nasion).

PIELĘGNACJA:


Pierwsze koszenie wykonać, kiedy trawa osiągnie wys. 8-9 cm, skrócić źdźbła do wys. 3-5 cm (5). Podlewać regularnie (6). Nawozić dwukrotnie w ciągu sezonu - wiosną i jesienią, wieloskładnikowym nawozem np. Biohumspro lub Innbio Natrualny Trawnik.

O FIRMIE ROLIMPEX IŁAWA


Rolimpex Iława Kraków - MaraxFirma Rolimpex Iława jest obecnie jednym z największych lub największym producentem nasion traw w Polsce. Mieszanki nasion traw są zbierane w Polsce i przez to są przystosowane do warunków polskich. Dzięki temu charakteryzują się bardzo dużym odsetkiem nasion kiełkujących z posianych. Dodatkowo umiarkowana cena powoduje, że Najlepsze trawy z Iławy nie są pustym hasłem reklamowym ale produktem, który warto zakupić. Również olbrzymia gama różnych mieszanek traw na każde podłoże i na różne wymagania gleby czynią iławskie trawy wartymi zakupów:(Gazon Dekoracyjny-piękna, ozdobna murawa o mało intensywnym użytkowaniu; Murawa Sportowa-odporna na przygniatanie i rozrywanie; Ogrodowa-do miejsc zacienionych; Uniwersalna Univers: idealna na każdy teren, nawet zniszczony przez przemysł; Wersalia: piękna murawa na tereny każdej posesji; Sportowa-do intensywnego użytkowania o ciemnej głębi koloru; Trawnikowa-idealna do obiektów rekreacyjnych; Super Reno-do odnowy zniszczonego trawnika i prawdziwy rarytas:Łąka Kwietna-piękny dywan kwiatów, który umożliwia eksploatację trawnika bez koszenia, nadaje się na nierówne i pochyłe tereny). Rolimpex i Marax przygotują trawę na życzenie, w naszej ofercie są również trawy pastewne jak i specjalne trawy na pola golfowe lub inne wymagające tereny, jak budowlane, miejsca przy drogach, autostradach, itp. Rolimpex Iława wraz z firmą MARAX prowadzi również sprzedaż trawy z rolki (trawnik z rolki) w ilościach paletowych (50m2 na palecie), gdzie cena jest skalkulowana już z dostawą do klienta w każde miejsce w Polsce! 

Życica trwała: 50%
Kostrzewa czerwona: 40%
Wiechlina łąkowa: 10%

Uwaga: Skład mieszanki jest modyfikowany przez producenta w trakcie sezonu i może się różnić w porównaniu ze składem podanym powyżej.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Metody płatności

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl