wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Trawa / NAWADNIANIE » Trawa: nasiona traw » Nasiona trawy GAZON DEKORACYJNY Rolimpex masa: 1kg
Nasiona trawy GAZON DEKORACYJNY Rolimpex masa: 1kg

Nasiona trawy GAZON DEKORACYJNY Rolimpex masa: 1kg

ROLIMPEX
8 osób kupiło 28 produktów

Dostępność: <b>PRODUKT ZOSTAŁ WYPRZEDANY</b>

Czas wysyłki: 3 dni

Koszt wysyłki: od 13,00 zł

Numer katalogowy: GAZON D 1kg

Stan produktu: Nowy

Waga: 1,00 kg

Cena: 22,00 zł / szt.

Cena katalogowa: 25,17 zł

Oszczędzasz: 3,17 zł

Cena produktu zmienia się w zależności od zakupionej ilości produktów - zobacz szczegóły.

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Skład mieszanki traw
  • Recenzje produktu (0)
Trawa Gazon Dekoracyjny

Gazonowa - do użytkowania mniej intensywnego. Przeznaczona na trawniki ozdobne, wolnorosnące i reprezentacyjne. Mieszanka ta charakteryzuje się piękną żywiołową barwą i powolnym wzrostem. Doskonała na trawniki przydomowe o niezbyt intensywnym użytkowaniu. Jest to mieszanka traw wysokiej jakości do użytkowania mniej intensywnego.

ZALETY TEGO GATUNKU TRAWY:


  • mieszanka traw wysokiej jakości,
  • użytkowanie mniej intensywne,
  • trawniki ozdobne,
  • wolno rosnące i reprezentacyjne, 
  • piękna zielona barwa, 
  • powolny wzrost.

ZASTOSOWANIE:


Jest to mieszanka traw wysokiej jakości do użytkowania mniej intensywnego. Przeznaczona jest na trawniki ozdobne, wolno rosnące i reprezentacyjne. Mieszanka ta charakteryzuje się piękną zieloną barwą i powolnym wzrostem.  Producent zastrzega sobie możliwość zmiany składu mieszanki w trakcie sezonu.

O FIRMIE ROLIMPEX IŁAWA


Rolimpex Iława Kraków - MaraxFirma Rolimpex Iława jest obecnie jednym z największych lub największym producentem nasion traw w Polsce. Mieszanki nasion traw są zbierane w Polsce i przez to są przystosowane do warunków polskich. Dzięki temu charakteryzują się bardzo dużym odsetkiem nasion kiełkujących z posianych. Dodatkowo umiarkowana cena powoduje, że Najlepsze trawy z Iławy nie są pustym hasłem reklamowym ale produktem, który warto zakupić. Również olbrzymia gama różnych mieszanek traw na każde podłoże i na różne wymagania gleby czynią iławskie trawy wartymi zakupów:(Gazon Dekoracyjny-piękna, ozdobna murawa o mało intensywnym użytkowaniu; Murawa Sportowa-odporna na przygniatanie i rozrywanie; Ogrodowa-do miejsc zacienionych; Uniwersalna Univers: idealna na każdy teren, nawet zniszczony przez przemysł; Wersalia: piękna murawa na tereny każdej posesji; Sportowa-do intensywnego użytkowania o ciemnej głębi koloru; Trawnikowa-idealna do obiektów rekreacyjnych; Super Reno-do odnowy zniszczonego trawnika i prawdziwy rarytas:Łąka Kwietna-piękny dywan kwiatów, który umożliwia eksploatację trawnika bez koszenia, nadaje się na nierówne i pochyłe tereny). Rolimpex i Marax przygotują trawę na życzenie, w naszej ofercie są również trawy pastewne jak i specjalne trawy na pola golfowe lub inne wymagające tereny, jak budowlane, miejsca przy drogach, autostradach, itp. Rolimpex Iława wraz z firmą MARAX prowadzi również sprzedaż trawy z rolki (trawnik z rolki) w ilościach paletowych (50m2 na palecie), gdzie cena jest skalkulowana już z dostawą do klienta w każde miejsce w Polsce! 

Skład mieszanki traw

 

Nazwa

GAZON DEKORACYJNY

Producent: 

Rolimpex Iława

Skład: 

Życica trwała 30%  
Życica trwała 25%
Kostrzewa czerwona 15%
Kostrzewa czerwona 10%
Kostrzewa owcza 10%
Wiechlina łąkowa 10%

Opakowanie:

karton 1kg

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Klienci zakupili także
Pozostałe produkty z kategorii

Metody płatności

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl