wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Trawa / NAWADNIANIE » Trawa: nasiona traw » Trawa dekoracyjna » Nasiona trawy; piękna trawa odporna na deptanie WEMBLEY Rolimpex Graminex 4kg
Nasiona trawy; piękna trawa odporna na deptanie WEMBLEY Rolimpex Graminex 4kg
Nasz hit

Nasiona trawy; piękna trawa odporna na deptanie WEMBLEY Rolimpex Graminex 4kg

GRAMINEX
30 osób kupiło 45 produktów

Dostępność: <b>PRODUKT ZOSTAŁ WYPRZEDANY</b>

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 17,00 zł

Numer katalogowy: WEMBLEY 4kg

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: Indywidualne warunki gwarancji - zadaj pytanie sprzedawcy MARAX.

Waga: 4,00 kg

Komentarz do produktu:

Cena: 89,00 zł / szt.

Cena katalogowa: 120,00 zł

Oszczędzasz: 31,00 zł

Produkt chwilowo niedostępny w sprzedaży

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Skład mieszanki traw
  • Recenzje produktu (0)
Mieszanka nasion trawy odporna na deptanie WEMBLEY Graminex
 

NASIONA TRAWY WEMBLEY 4KG

Mieszanka traw wysokiej jakości, użytkowanie bardzo intensywne, trawniki ozdobne, wolno rosnące i reprezentacyjne, 
Piękna zielona barwa, powolny wzrost.

Gwarantuje zwarty trawnik o żywej zielonej barwie, wybitnie odporny na deptanie. Mieszanka zalecana na tereny o intensywnym użytkowaniu pola golfowe, boiska oraz inne tereny sportowe, a także trawniki wokół budynków — nadając im elegancki, prestiżowy wygląd.


alt

SKŁAD:

 

  • Kostrzewa czerwona - 30%
  • Rajgras angielski - 20%
  • Rajgras angielski - 20%
  • Rajgras angielski - 15%
  • Wiechlina łąkowa - 5%
  • Wiechlina łąkowa - 5%
  • Rajgras angielski - 5%
 

O producencie


Rolimpex Iława jest obecnie jednym z największych lub największym producentem nasion traw w Polsce. Mieszanki nasion traw są zbierane w Polsce i przez to są przystosowane do warunków polskich. Dzięki temu charakteryzują się bardzo dużym odsetkiem nasion kiełkujących z posianych. Dodatkowo umiarkowana cena powoduje, że GRAMINEX i Najlepsze trawy z Iławy nie są pustym hasłem reklamowym ale produktem, który warto zakupić.

Produkty marki GRAMINEX obecne są na rynku krajowym, a także na rynkach zagranicznych, m.in.: na Węgrzech, w Wielkiej Brytanii, Litwie, Łotwie, Czechach, Rumunii, Bułgarii, Słowacji, Rosji i Ukrainie. W mieszankach tej marki stosujemy nasiona z własnej hodowli: życica trwała GRILLA i GRAFFITI, kostrzewa czerwona GROSS i GROBLA, tymotka łąkowa GRAMIA. Dorównują one standardem i jakością najlepszym odmianom nasion traw w kraju i zagranicą.

Również olbrzymia gama różnych mieszanek traw na każde podłoże i na różne wymagania gleby czynią iławskie trawy wartymi zakupów:(Gazon Dekoracyjny-piękna, ozdobna murawa o mało intensywnym użytkowaniu; Murawa Sportowa-odporna na przygniatanie i rozrywanie; Ogrodowa-do miejsc zacienionych; Uniwersalna Univers: idealna na każdy teren, nawet zniszczony przez przemysł; Wersalia: piękna murawa na tereny każdej posesji; Sportowa-do intensywnego użytkowania o ciemnej głębi koloru; Trawnikowa-idealna do obiektów rekreacyjnych; Super Reno-do odnowy zniszczonego trawnika i prawdziwy rarytas:Łąka Kwietna-piękny dywan kwiatów, który umożliwia eksploatację trawnika bez koszenia, nadaje się na nierówne i pochyłe tereny). 

Rolimpex i Marax przygotują trawę na życzenie, w naszej ofercie są również trawy pastewne jak i specjalne trawy na pola golfowe lub inne wymagające tereny, jak budowlane, miejsca przy drogach, autostradach, itp.

Rolimpex Iława wraz z firmą MARAX prowadzi również sprzedaż trawy z rolki (trawnik z rolki) w ilościach paletowych (50m2 na palecie), gdzie cena jest skalkulowana już z dostawą do klienta w każde miejsce w Polsce!
 Życica trwała      20%
 Życica trwała      20%
 Życica trwała      15%
 Kostrzewa czerwona      35%
 Wiechlina łąkowa        5%
 Wiechlina łąkowa        5%

Producent zastrzega sobie możliwość zmiany składu mieszanki w trakcie sezonu.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Metody płatności

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl