wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie MARAX

O firmie MARAX

O firmie MARAX Import-Export - Centrum Sprzętu Ogrodniczego MARAX:
 

Firma MARAX R.Raj Sp.Jawna jest polską firmą rodzinną powstałą w 1990 roku. W naszej działalności mamy kilka branż: branżę grzewczą, klimatyzacyjną i ogrodniczą. Poza sprzedażą gotowych wyrobów prowadzimy serwis praktycznie wszystkich naszych produktów oraz prowadzimy sprzedaż części zamiennych.
Nasz salon firmowy Centrum Sprzętu Ogrodniczego MARAX do dnia 31.03.2020 r. mieścił się w Krakowie, ul.Makuszyńskiego 24. Prowadzilismy pod tym adresem sprzedaż sprzętu ogrodniczego czy komunalnego oraz serwis i części zamienne.
W naszym Centrum Sprzętu Ogrodniczego MARAX prowadzimy sprzedaż kosiarek, pilarek, kos spalinowych, elektrycznych, nożyc do żywopłotu, glebogryzarek, odśnieżarek, karczownic, traktorków czy też maszyn wielofunkcyjnych firm: ALKO, Jakmet, Oleo Mac, Krysiak, Cedrus, NAC, Hecht, Greenworks, TORO, Briggs & Stratton,
Prowadzimy części zamienne do wszystkich naszych dostawców sprzętu oraz do maszyn firm Stiga, Husquarna, Still, Makita, itp.
Posiadamy w ciągłej sprzedaży agregaty prądotwórcze firm Firman, B&S, FOGO oraz Endress.
Od 2017 roku jesteśmy Salonem Firmowym AL-KO:
http://www.marax.eu/szukaj.html/szukaj=al-ko/opis=nie/nrkat=tak/kodprod=tak
http://www.marax.eu/szukaj.html/szukaj=alko/opis=nie/nrkat=tak/kodprod=tak
i mamy na stanie magazynowym praktycznie wszystkie produkty tej firmy łącznie z pompami i hydroforami ALKO, dmuchawami do liści, itp. Sprzęt ALKO ma 2,3 lub nawet 5 lat gwarancji. Prowadzimy raty 0% na cały sprzęt ALKO.

Od wielu lat jesteśmy czołowym dostawcą w Polsce ale i do odbiorców zagranicznych trawy z rolki (trawy rolowanej) z gruntu oraz z folii. Prowadzimy sprzedaż nasion traw najlepszych polskich i światowych firm jak: Najlepsze trawy z Iławy, Graminex, Barenbrug.
W naszej ofercie posiadamy takie hity sprzedażowe jak:
- najlepsze w swojej konstrukcji wędzarnie Borniak - elektryczne i z podajnikiem na wiórki drzew ze 100% pewnością ,że nasze produkty będą bardzo dobrze uwędzone,
- trawa rolowana oraz nasiona traw Flowering Mix (trawa z kwiatami, wiejska łączka, kwietna trawa),
- kretołapy (jedyne skuteczne),
- wyposażenie ogrodu: parasole grzewcze z funkcją efektu świetlnego XARAM Energy, biologiczne preparaty do oczek wodnych Wirexim, lampy i kable Elgotech.

Poza naszym Centrum Sprzętu Ogrodniczego MARAX jestesmy producentem, oraz importerem urzadzeń.

Nasze marki, których jesteśmy właścicielami lub jako wyłączni importerzy sprowadzamy do Polski to: piece, nagrzewnice i promienniki XARAM Energy, Kerona, Tiger King, Firman; agregaty prądotwórcze Firman; elektroniczne bidety (elektroniczne deski bidetowe) XARAM Energy i Xime; samoregulujące kable grzewcze - MARAX Import-Export to wyłączny przedstawiciel koreańskiego producenta przewodów samoregulujących - firmy Fine Korea.
Na polskim i zagranicznych rynkach zajmujemy się produkcją, handlem hurtowym, detalicznym i serwisem urządzeń w zakresie:

  • urządzeń grzewczych na olej opałowy czy napędowy XARAM Energy (www.xaram.pl), Kerona (www.kerona.pl), Tiger King, Firman (www.marax.pl):  produkcja, import, eksport i serwis przewoźnych czy przenośnych nagrzewnic olejowych z otwartą komorą spalania małych mocy od 10 kW do 116 kW oraz olejowych nagrzewnic mobilnych i stacjonarnych o mocach od 17,5 kW do 90 kW,
  • urządzeń grzewczych na prąd elektryczny XARAM Energy, Dania i Heater (www.xaram.pl) - MARAX jest jedynym na Polskę przedstawicielem polskiego producenta nagrzewnic elektrycznych  firmy Inelco w Lipianach
  • urządzeń grzewczych multiolejowych (na olej opałowy, olej napędowy, olej zużyty /olej przepracowany) XARAM Energy  (www.xaram.pl)
  • urządzeń wentylacyjnych do domu i firmy takich wentylatory nastawne dużych mocy XARAM Energy i Tiger King, dmuchawy wentylacyjne i destryfikatory (strumieniowe wentylatory przemysłowe),
  • urządzeń klimatyzacyjnych - klimatyzatory mobilne, ewaporacyjne -  klimatyzery, nawilżacze, osuszacze, itp
  • elektroniczne bidety / elektroniczne deski bidetowe (tzw. kosmiczne deski sedesowe) XARAM Energy i Xime (www.elektroniczne-bidety.pl oraz www.xime.pl)
  • samoregulujące przewody grzewcze / samoregulujące kable grzewcze - jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę koreańskiego producenta samoregulujących kabli firmy Fine Korea (www.samoregulujace-kable-grzewcze.pl oraz www.self-regulating.cable.com)
  • sprzętu ogrodniczego elektrycznego i spalinowego, ręcznego, zarówno dla profesjonalistów jak i hobbystów (sklep internetowy www.marax.eu)
  • wynajem luksusowych apartamentów z 20-ma miejscami noclegowymi Mazurski Raj - Luksusowa Turystyka zlokalizowanych bezpośrednio nad jeziorem Czarna Kuta w Kutach koło Giżycka i Węgorzewa na Mazurach: www.mazurski-raj.pl
 

Do 31 marca 2020 roku prowadziliśmy sprzedaż hurtową, detaliczną oraz usługi w Krakowie, przy ul. Makuszyńskiego 24.
Od dnia 1 kwietnia 2020 roku siedziba firmy została przeniesiona do naszego obiektu na Mazurach, gdzie również świadczymy usługi noclegowe dla turystów: 11-610 Pozezdrze, Kuty 15. Od tego dnia sprzedaż jest wyłącznie w formie on-line z magazynów w Giżycku, w Kutach oraz w Sulimach.

Zapraszamy  do korzystania z naszych sklepów internetowych:
www.marax.eu (branża ogrodnicza)
www.marax.pl (branża grzewcza i klimatyzacyjna)
gdzie w szybki i łatwy sposób zrobią Państwo zakupy a zamówiony towar zostanie kurierem dostarczony pod wskazany adres.

Z poważaniem

Beata i Ryszard
właściciele

 


Przejdź do strony głównej

Metody płatności

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl