wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Aktualności2 » Jaka kosiarka do ogrodu?
Producenci
Kontakt
 • MARAX R. Raj Sp.Jawna
  NIP: 678-00-58-684
 • E-mail:sklep@marax.eu
 • TelefonDział ogrodniczy: 12 643-66-01 w. 21
  Serwis: 12 643-66-01 w. 30
  Części zamienne: 12 643-66-01 w. 23
 • Fax12 642-27-80
 • Godziny działania sklepuSezon jesienno-zimowy
  (16.09-31.03):

  Pon. - Pt. = 8:00 - 17:00

  Sezon wiosenno-letni
  (1.04-30.06):

  Pon. - Pt. = 8:00 - 17:00
  Sobota = 8.00 - 13.00
Reklama

Jaka kosiarka do ogrodu?

Data dodania: 12-04-2019

Sprawdź jaka kosiarka pasuje do Twojego ogrodu. Zapoznaj się z naszą ofertą: kosiarki spalinowe, elektryczne, akumulatorowe i roboty koszące.

Ile czasu chcesz przeznaczyć na koszenie?


Ile czasu przeznaczysz na koszenie?W zależności od wielkości Twojego ogrodu zalecamy wybór mniejszej lub większej kosiarki. Szerokość koszenia ma znaczący wpływ na czas koszenia (grafika w dalszej części artykułu). Podstawowa zasada brzmi: im mniej czasu chcesz poświęcić na koszenie tym szerszą kosiarkę proponujemy wybrać. Jednocześnie w kosiarkach o większej szerokości koszenia, kosz jest bardziej pojemny i możesz go rzadziej opróżniać. Jeśli nie masz czasu, wybierz robota koszącego. Instalacja Robolinho zminimalizuje czas, który musisz poświęcić na pielęgnację swojego ogrodu.

 


Chcesz mulczować lub potrzebujesz wyrzutu bocznego


Mulczowanie i wyrzut bocznyKosiarki spalinowe AL-KO, Oleo-Mac czy NAC to mistrzowie w swoim fachu w dziedzinie mulczowania oraz wyrzutu bocznego. W kilka minut możesz zmienić sposób koszenia, bez użycia narzędzi, zakładając zaślepkę do mulczowania lub wyrzutu bocznego. Przy wyborze kosiarki zwróć uwagę na funkcje 3 w 1 lub 4 w 1.

 
Jak ukształtowany jest Twój ogród?


Ukształtowanie ogroduW zależności od tego jaki jest Twój trawnik – o niewielkiej powierzchni, średniej wielkości z nasadzeniami i wzniesieniami czy też duży i rozległy – zawsze znajdziemy rozwiązanie, jakie urządzenie wybrać. Od kosiarki elektrycznej o małej szerokości koszenia, poprzez kosiarkę spalinową z bezstopniowo regulowanym napędem kół, po traktorek ogrodowy o szerokości koszenia do 125 cm.

 
Mały ogród


Jeśli Twój ogród jest mały – polecamy lekkie i zwrotne kosiarki akumulatorowe, elektryczne lub spalinowe. Idealnie sprawdzi się także robot koszący

 

Średni ogród


Do średniego ogrodu z niewielkimi wzniesieniami i nasadzeniami proponujemy kosiarkę szerszą, z napędem kół.

 

Duży ogród


Jeśli w Twoim ogrodzie znajdują się drzewa, krzewy i rabaty oraz występują wzniesienia i duże pola trawnika, polecamy wybór traktora lub wygodne rozwiązanie jakim jest robot koszący, który samodzielnie będzie kosić Twój trawnik.

Do skoszenia trawnika o powierzchni 400m2 potrzebujesz


Jaką kosiarkę wybrać?

Przejdź do strony głównej

Metody płatności

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl