wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » AKTUALNOŚCI » Zmiana siedziby firmy MARAX - jedziemy na Mazury!

Zmiana siedziby firmy MARAX - jedziemy na Mazury!

Data dodania: 21-03-2020

Zmiana siedziby firmy MARAX - jedziemy na Mazury!


Informujemy Państwa, że po 30 latach prowadzenia działalności w  Krakowie, ul.Groickiego 15 oraz po 25 latach prowadzenia hurtowni, sklepu i serwisu w Krakowie przyul.Makuszyńskiego 24 zmieniamy  formę działalności oraz siedzibę i lokalizację naszej hurtowni.
Obecna siedziba firmy - dane firmy:

MARAX Import-Export
11-610 Pozezdrze, Kuty 15
woj. warmińsko-mazurskie

Wszystkie pozostałe dane jak NIP, KRS, Regon, oraz konta bankowepozostają bez zmian.
Zapraszamy serdecznie do wypoczynku w regionie Polski z najczystszym powietrzem.www.mazurski-raj.pl.Mazurski Raj - Luksusowa Turystyka : Czarna Kuta   i jest to również adres naszego domu wakacyjnego z dwupoziomowymi apartamentami położny bezpośrednio nad jeziorem

Zmieniamy formę działalności z aktywnej z salonem sprzedaży oraz z serwisem na działalność wyłącznie online. Nasze produkty można zobaczyć na stronie internetowej www.xaram.pl a produkty z różnych branż zakupić na dwóch sklepach internetowych:
1. www.marax.pl(Urządzenia Grzewcze, Klimatyzacyjne, Wentylacyjne oraz sanitarne: inteligentne toalety - elektroniczne deski myjące z bidetem i z WC),
2. www.marax.eu (Urządzenia Ogrodnicze, Części zamienne do sprzętu ogrodniczego oraz grzewczego; wędzarnie Borniak 3)
Można kontaktować się z nami codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 15.00.
Równocześnie zapraszamy naszych Klientów aby jako nasi Goście odwiedzili nas i nasz piękny duży dom położony bezpośrednio nad jeziorem Czarna Kuta w Kutach koło Węgorzewa oraz Giżycka.

W domu o pow.220m2 możemy pomieścić aż 24 osoby umieszczonych w dwóch bardzo wygodnych dwupoziomowych apartamentach - każdy z nich o pow. 110m2 i może pomieścić 12 osób.
Zapraszamy przez cały rok na nasze piękne Mazury a pełny cennik pobytu jest tutaj: 

CENNIK MAZURSKI RAJ - LUKSUSOWA TURYSTYKA w Kutach k. Giżycka.

Idealne miejsce na spędzenie rodzinnego urlopu, wspaniałego jubileuszu dla całej wielopokoleniowej rodziny a także do kameralnego ślubu czy też do wieczoru kawalerskiego czy też wieczoru panieńskiego.

alt
 

Więcej na www.mazurski-raj.pl

Serdecznie zapraszamy,
Ryszard i Beata


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii AKTUALNOŚCI

Metody płatności

alt
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu