wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Aktualności » Zmiana siedziby firmy MARAX - jedziemy na Mazury!
Producenci
Kontakt
  • <strong>MARAX R. Raj Sp.Jawna</strong>
  • NIP: 678-00-58-684

  • E-mail:sklep@marax.eu
  • TelefonSprzęt ogrodniczy: +48 533 336 136
    Wędzarnie Borniak +48 533 336 136
    Części zamienne: +48 605 316 665
  • Godziny działania sklepuPon. - Pt. = 10.00 - 15.00
Reklama
Cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Zmiana siedziby firmy MARAX - jedziemy na Mazury!

Data dodania: 21-03-2020

Informujemy Państwa, że po 30 latach prowadzenia działalności w  Krakowie, oraz po 25 latach prowadzenia hurtowni, sklepu i serwisu przy ul.Makuszyńskiego 24 zmieniamy  formę działalności oraz siedzibę i lokalizację naszej hurtowni. Obecna siedziba firmy to 11-610 Pozezdrze, Kuty 15 woj. warmińsko-mazurskie  i jest to również adres naszego domu wakacyjnego z dwupoziomowymi apartamentami położny bezpośrednio nad jeziorem Czarna Kuta : Mazurski Raj - Luksusowa Turystyka www.mazurski-raj.pl. Zapraszamy serdecznie do wypoczynku w regionie Polski z najczystszym powietrzem.
Zmieniamy formę działalności z aktywnej z salonem sprzedaży oraz z serwisem na działalność wyłącznie online. Nasze produkty można zobaczyć na stronie internetowej www.xaram.pl a produkty z różnych branż zakupić na dwóch sklepach internetowych:
1. www.marax.pl (Urządzenia Grzewcze, Klimatyzacyjne, Wentylacyjne oraz sanitarne: inteligentne toalety - elektroniczne bidety z WC),
2. www.marax.eu (Urządzenia Ogrodnicze, Części zamienne do sprzętu ogrodniczego oraz grzewczego; wędzarnie Borniak 3)
Można kontaktować się z nami codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 14.00.
Równocześnie zapraszamy naszych Klientów aby jako nasi Goście odwiedzili nas i nasz piękny duży dom położony bezpośrednio nad jeziorem Czarna Kuta w Kutach koło Węgorzewa oraz Giżycka.
W domu o pow. 220m2 możemy pomieścić aż 24 osoby umieszczonych w dwóch bardzo wygodnych dwupoziomowych apartamentach - każdy z nich o pow. 110m2 i może pomieścić 12 osób. Zapraszamy przez cały rok na nasze piękne Mazury a pełny cennik pobytu jest tutaj:  CENNIK MAZURSKI RAJ - LUKSUSOWA TURYSTYKA w Kutach k. Giżycka.

Idealne miejsce na spędzenie rodzinnego urlopu, wspaniałego jubileuszu dla całej wielopokoleniowej rodziny a także do kameralnego ślubu czy też do wieczoru kawalerskiego czy też wieczoru panieńskiego.

alt
Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności

Metody płatności

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl