wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » AKTUALNOŚCI » NOWOŚĆ w sklepie MARAX! Traktorki dla ogrodników, sadowników oraz prac komulanych

NOWOŚĆ w sklepie MARAX! Traktorki dla ogrodników, sadowników oraz prac komulanych

Data dodania: 13-03-2019
Przedstawiamy Państwu nowość w naszym sklepie!

alt

 

Mini traktorki SCOUT

 
Pierwszy na rynku Polskim i Europejskim kompaktowy traktor w wersji dla działkowców, sadowników i dla zastosowań komunalnych. Charakteryzuje się bardzo dobrymi osiągami oraz lekką masą do swoich możliwości funkcjonalnych. Biorąc pod uwagę, że jest to traktor z regulacją szerokości osi, może służyć do specjalistycznych prac do małych i dużych sadów (dla sadowników).
 

Traktory SCOUT są złotym środkiem w gamie modeli kompaktowych niskobudżetowych traktorów, dostarczany w najwyższej klasie wyposażenia i jest przeznaczony do pracy w środowisku miejskim (prace komunalne, załadunkowe i budowlane) i poza miastem (w ogrodzie, obszarach leśnych, stajniach i gospodarstwach rolnych).
 

Przy produkcji SCOUT na rynek polski, używane są grunt i farby dla krajów o zimnym, wilgotnym klimacie. Siedzenia premium są instalowane z amortyzatorami, a podwozie jest wykonane z belką mocującą, służącą do instalacji ładowacza czołowego. SCOUT - to niski koszt z najlepszą jakością wykonania w najbogatszym wyposażeniu na rynku polskim.

Podczas wykonywania dziesiątek zadań w różnych warunkach klimatycznych i temperaturowych. W rezultacie fabryka przy stosunkowo niskim koszcie zapewnia niezawodną, łatwą w obsłudze i utrzymaniu maszynę rolniczą i komunalną, która zredukuje wysiłek fizyczny do zera, wykonując dziesiątki rodzajów pracy na powierzchni do trzech hektarów.

Państwowy Uniwersytet Rolniczy w Sankt Petersburgu zbadał obciążenia szczytowe ciągników SCOUT na ciężkich glebach, przetestował na stanowisku wskaźników dynamicznych uciągu, wyznaczył graniczne wartości kąta nachylenia. Rezultatem są konstruktywne udoskonalenia, które pozwoliły ciągnikowi na przejście do klasy uciągu 0,6, i poszerzenie listy zadań poprzez zainstalowanie ładowacza czołowego, koparki tylnej, szczotki komunalnej, łuparki do drewna i innych pozycji.


Traktorki SCOUT idealnie sprawdzą się w pracach komunalnych, w sadach oraz ogrodach.

 

Dlaczego traktorki SCOUT?

  • silnik diesla

  • Indywidualność i wygoda. Możliwość wyboru bieżnika przednich kół. Siedzenia operatora są teraz większe. Opcjonalnie w zestawie z obciążnikami (przód 80 kg i tył 40 kg)
  • Nowy dizajn. Osobne reflektory dalekosiężne i mijania. Nowe błotniki z optyką LED.
  • Zwiększone bezpieczeństwo. Pionowy ognioodporny tłumik; w układzie elektrycznym pojawiły się bezpieczniki, wzmocnione podwozie.
  • Obsługa serwisowa. Instrukcja obsługi została opracowana od zera, a każda część zamienna ma swój własny międzynarodowy kod. Zostały wdrożone magnesy do zbierania wiórów w misce silnika, skrzyni biegów i zbiorniku oleju hydraulicznego.

Opcjonalne doposażenie:Oferta dostępna
 
Traktorek SCOUT

UWAGA: od kwietnia 2020 roku firma została przeniesiona na Mazury - sprzedaż odbywa się tylko online:


-www.xaram.pl Produkty naszej produkcji i importu marki XARAM Energy, XARAM Garden, Firman, Fine Korea, Kerona, Tiger King, NanoHeat,
-
www.marax.eu
- Wyprzedaż i likwidacja Działu Ogrodniczego, tani sprzęt ogrodniczy: kosy. kosiarki, pilarki, odśnieżarki
-
www.marax.pl - Urządzenia grzewcze: nagrzewnice i piece, klimatyzatory, osuszacze, elektroniczne deski myjące
-
www.mazurski-raj.pl Dwupoziomowe apartamenty 110m2 i dom 220m2 bezp. nad jeziorem na wynajem dla 2-24 osoby


Kontakt:

tel: +48.533-336-136; e-mail: biuro@marax.pl


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii AKTUALNOŚCI

Metody płatności

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu