wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » MARAX proponuje produkty GreenWorks3

Producenci

Kontakt

 • MARAX R. Raj Sp.Jawna
  NIP: 678-00-58-684
 • E-mail:sklep@marax.eu
 • TelefonDział ogrodniczy: 12 643-66-01 w. 21
  Serwis: 12 643-66-01 w. 30
  Części zamienne: 12 643-66-01 w. 23
 • Fax12 642-27-80
 • Godziny działania sklepuSezon jesienno-zimowy
  (16.09-31.03):

  Pon. - Pt. = 8:00 - 17:00

  Sezon wiosenno-letni
  (1.04-30.06):

  Pon. - Pt. = 8:00 - 17:00
  Sobota = 8.00 - 13.00

Reklama

MARAX proponuje produkty GreenWorks

Data dodania: 26-07-2016
altLato to czas, kiedy musimy szczególnie zadbać o nasz ogród. Nic więc dziwnego, że w otoczeniu wielu posiadłości w ruch idą kosiarki, nożyce do żywopłotów i inne narzędzia. Jednak nie każdy wie, jak te drobne wykonywane przez nas czynności mogą wpływać na środowisko.

Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska wyliczyła, że mieszkańcy USA w trakcie prac ogrodniczych produkują rocznie ponad 800 galonów (3 mld litrów) zanieczyszczeń. Tym samym do naszej atmosfery przenikają takie gazy jak tlenek węgla, tlenki azotu i inne groźne związki.Na pomoc narzędzia akumulatorowe

 

Naprzeciw potrzebom użytkowników, którzy chcą jednocześnie pracować z ekologicznym sprzętem, nie rezygnując przy tym z doskonałych efektów, wychodzi marka GreenWorks Tools. Wszystko to za sprawą innowacyjnego systemu bateryjnemu, dzięki któremu za pomocą jednej baterii można zasilić szereg różnych urządzeń. Narzędzia z bezszczotkowym silnikiem DigiPro zapewniają niezawodną pracę w połączeniu z brakiem spalin produkowanych przez tradycyjne sprzęty.

Redefiniujemy i wyznaczamy na nowo standardy pracy w ogrodzie, nie zapominając o wydajności i trwałości. Wyobraźcie sobie urządzenia o mniejszej wadze, uruchamiane za pomocą przycisku START, nieprodukujące żadnych oparów paliwa, które zapewnia jeszcze mniej wibracji i hałasu. Tym samym wiernie trzymamy się naszej dewizy - uczyń życie łatwiejszym. - powiedział Shain Brady, SVP działu Rozwoju i Marketingu.


 

altOferta wszystkich produktów GreenWorks w MARAX - kliknij TUTAJ...>>
Czy jesteś amatorskim entuzjastą ogrodów czy ekspertem, GreenWorks zapewnia szeroki wybór urządzeń dla każdego zadania i każdego budżetu, których akumulatorowe zasilanie gwarantuje nie tylko wygodę, ale i ekologiczne korzyści. W ofercie marki można m.in. znaleźć:

 

 • kosiarki

 • podkaszarki

 • dmuchawę

 • nożyce do żywopłotu

 • piły

 • sprężarki

 • myjki ciśnieniowe 

Warto również wspomnieć, że marka GreenWorks nie rzuca słów na wiatr i jest pełnoprawnym członkiem organizacji Call2Recycle. Tym samym zachęca wszystkich do recyklingu zużytych baterii oraz innych urządzeń elektrycznych, dzięki czemu możemy dodatkowo zadbać o naszą planetę. Z kolei powszechnie używany na świecie standard Energy Star gwarantuje niższy pobór energii przy równie wysokim poziomie mocy, co w przypadku tradycyjnych sprzętów.

 

 

Oferta wszystkich produktów GreenWorks w MARAX - kliknij TUTAJ...>>
 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl