wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » AKTUALNOŚCI » Nowości Borniaka już od lutego!

Nowości Borniaka już od lutego!

Data dodania: 26-01-2018
Od lutego firma Borniak wprowadza szereg nowości w swojej ofercie. Pierwszą istotną zmianą jest wprowadzenie Smokerów BBQ:
 

Smokery Barbecue

Nowe Smoker’y BBQ od firmy Borniak to unikalna seria urządzeń wprowadzająca świat wędzenia i BBQ na nowy poziom. Dymne Barbecue uważamy za swojego rodzaju rewolucję. Wyjątkowe Smoker’y dla miłośników amerykańskiego barbeque, dzięki nowej, ulepszonej izolacji, pozwalają na czasowe uzyskanie temperatury do 150°C (~300°F). Smoker nagrzewa się bardzo szybko dzięki większej mocy grzewczej. Urządzenia z serii Smoker BBQ posiadają elektroniczny panel sterujący (PID) w standardowym wyposażeniu.
 

Seria Cyfrowa - Inteligentne sterowanie PID

Jeżeli poszukujesz nowoczesnych rozwiązań, to mamy coś dla Ciebie. Postanowiliśmy połączyć cyfrową elektronikę z tradycyjną wędzarnią Borniak. Seria Cyfrowa (Digital) to wędzarnie z elektronicznym panelem sterowania, który idealnie utrzymuje zadaną temperaturę wewnątrz komory wędzarniczej. Wędzarnie Digital wykonują proporcjonalno-całkująco-różniczkujący rachunek temperatury w celu… hej, po prostu
możesz liczyć na lepszą kontrolę temperatury!

 

Uszczelniacz drzwi i izolacja ścianek

Od teraz ścianki Smoker’ów BBQ izolowane są nową pianką, aplikowaną metodą wtrysku. Zmieniliśmy jej formułę po to, aby jeszcze lepiej i dłużej znosiła wysokie temperatury. Dodatkowo wszystkie wędzarnie jak i Smoker’y otrzymały nową silikonową uszczelkę. Jest ona odporna na wysoką temperaturę i inne czynniki - będzie nam służyć znacznie dłużej.


Nowe zestawy wędzarnicze

Do sprzedaży wprowadzamy nowe zestawy, które będą sprzedawane oddzielnie. Dopasowaliśmy je do Waszych potrzeb w zależności od rodzaju posiadanej wędzarni lub Smoker’a. Zachęcamy również do zastosowania nowych rozwiązań z aktualnie posiadaną wędzarnia.
Zapraszamy na nową stronę główną w przejrzysty sposób prezentujemy tam nowe zestawy.

 

Nowe produkty

Lubicie dobrze zjeść? To świetnie, my też! Zainspirowani nowymi przepisami, wprowadzamy do sprzedaży naturalne przyprawy produkowane specjalnie dla nas. Te mieszanki ziół cieszą się dużym zaufaniem i popularnością wsród pasjonatów wędzenia i BBQ w wielu krajach. Warto wspomnieć o nowych, bezprzewodowych termometrach, które możecie kontrolować z pozycji aplikacji na telefon. Obsługują one do sześciu (6) sond, które możesz umieścić w dowolnych wędzonkach. Magnetyczna obudowa pozwoli Ci zawiesić termometr na metalowej powierzchni.
 
MASZ PYTANIA? zadzwoń: 533336136

Podsumowanie zmian

Zmiany:Dodano:Zrezygnowano:
  • uszczelniacz łączący komorę i drzwi
  • skład pianki izolacyjnej dla BBQ
  • podstawowy zestaw wędzarni
  • cyfrowe sterowanie PID
  • wzmocnione ruszty
  • 2 zestawy
  • produkty: pazury, termometr bezprzewodowy, przyprawy
  •  z UWS-70 (anologowy)
  • z UWS-150 (anologowy)
  • z zestaów Expert, Comfort
 

Przejdź do strony głównejWróć do kategorii AKTUALNOŚCI

Metody płatności

alt
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu