wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Aktualności2 » Rozpoczęcie sezonu wiosennego z NAC!
Producenci
Kontakt
 • MARAX R. Raj Sp.Jawna
  NIP: 678-00-58-684
 • E-mail:sklep@marax.eu
 • TelefonDział ogrodniczy: 12 643-66-01 w. 21
  Serwis: 12 643-66-01 w. 30
  Części zamienne: 12 643-66-01 w. 23
 • Fax12 642-27-80
 • Godziny działania sklepuSezon jesienno-zimowy
  (16.09-31.03):

  Pon. - Pt. = 8:00 - 17:00

  Sezon wiosenno-letni
  (1.04-30.06):

  Pon. - Pt. = 8:00 - 17:00
  Sobota = 8.00 - 13.00
Reklama

Rozpoczęcie sezonu wiosennego z NAC!

Data dodania: 27-03-2017

Szanowni Państwo,
pełną parą rozpoczynamy sprzedaż artykułów ogrodniczych w sezonie wiosennym. Na naszej stronie internetowej www.marax.eu znajdziecie setki produktów takich jak np. kosiarki spalinowe, kosiarki elektryczne, traktorki, kosy i podkaszarki, piły łańcuchowe, nożyce do żywopłotu, opryskiwacze, glebogryzarki, mikrociągniki, wędzarnie elektryczne, wiertnice, trawę, trawę w rolce, nawozy i wiele innych.


Jako autoryzowany dystrybutor oferujemy Państwu pełną ofertę produktów znanego producenta NAC, takich jak:
- aeratory / wertykulatory,
- wiertnice,
- glebogryzarki spalinowe,
- kosy spalinowe,
- kosiarki elektryczne,
- kosiarki spalinowe,
- myjki wysokociśnieniowe,
- nożyce elektryczne do żywopłotu,
- nożyce spalinowe do żywopłotu,
- odśnieżarki spalinowe z napędem,
- pilarki elektryczne,
- pilarki spalinowe.

KLIKNIJ I ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ PRODUKTÓW NAC


Niewątpliwie solidnym przedmiotem firmy NAC jest wiertnica spalinowa NAC TT-GD 520 / EAP52-295-T o mocy 2,95 KM

altWiertnica wyposażona jest w silnik spalinowy NAC o mocy maksymalnej 2,95 KM i pojemności 52cc. Prędkość obrotowa biegu jałowego wynosi 3000 obr./min., a nominalna prędkość obrotowa 10800 obr./min. Wiertnicę można wyposażyć w jeden z trzech świdrów, o średnicach: 100, 150 lub 200 mm. Długość świdrów wynosi 800 mm.Urządzenie doskonale sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i na placu budowy.

Producent udziela gwarancji :
Tylko kupując u nas jako AUTORYZOWANEGO DYSYTRUBUTORA masz zapewniony najlepszy i najdogodniejszy system gwarancyjny (gwarancja aż 2 LATA)  
 

 • Ogromna sieć autoryzowanych serwisów w Polsce.
 • System "door to door" gdy do serwisu masz daleko - wysyłka kurierska (wszystko na koszt firmy NAC)
 • Infolinia serwisowa - doświadczony serwisant udzieli porady nt. konserwacji, drobnych napraw, użytkowania...

ZOBACZ W SKLEPIE


O FIRMIE NAC

NAC Kraków - MaraxNAC to firma istniejąca na rynku od 1991 r. To jeden z najprężniej działających dystrybutorów sprzętu ogrodniczego w kraju. Siedziba firmy mieści się w Raszynie przy Al. Krakowskiej 39, natomiast centrum logistyczne znajduje się w Strobowie koło Skierniewic. Firma zatrudnia ponad 50 osób. Firma NAC jest producentem wysokiej klasy urządzeń ogrodniczych. W swojej ofercie posiada kosiarki (spalinowe i elektryczne, z napędem oraz bez), mini traktorki do koszenia oraz podkaszarki i kosy spalinowe. Ponadto NAC oferuje również sprzęt ogrodniczy taki jak: odśnieżarki, odkurzacze ogrodowe i piły łańcuchowe. Firma NAC jest także dystrybutorem wysokiej klasy sprzętu znanych marek, np.: Murray, Canadiana, Sandri Garden. Prestiż firmy podnosi współpraca z Briggs & Stratton – znanym na świecie producentem silników najwyższej jakości. Sprzęt ogrodniczy – zarówno ten produkowany, jak i dystrybuowany przez NAC- można znaleźć w największych sieciach handlowych w kraju- Makro Cash & Carry, Castorama, Praktiker, Nomi, Real, Auchan, a także w bardzo licznych, autoryzowanych punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. Dodatkowo, produkty NAC sprzedawane są w sklepach należących do największych sieci handlowych na terenie Czech oraz Słowacji. Produkty NAC można również nabyć online w sklepie internetowym. NAC posiada sieć ponad 100 autoryzowanych punktów serwisowych. Firma oferuje także usługi serwisu centralnego, z którego pomocy może skorzystać każdy użytkownik sprzętu NAC. Na każdym urządzeniu oraz w każdej instrukcji obsługi znajduje się numer telefonu do infolinii serwisowej 46 832 26 31, za pomocą której można uzyskać niezbędne informacje i pomoc.

www.nac.com.pl
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl